Перед церемонією відомий письменник Сергій Гаубиця виступив з лекцією на тему « Скільки свічок з кілограма воску »
НПК Сергія Маузера першим з російських свічкових заводів відкрив Представництво в США
19 липня в США відкрилося Представництво НПК Сергія Маузера. У будівлі Бард Коледжу в Блізвуде відбулося підписання угод про створення Представництва і центру навчання свечному ремеслу в США. Підписи під документами поставили заступник Сергія Маузера з міжнародної діяльності Сергій Гаубиця і президент Бард Коледжу Леон Ботстайн. 20 липня друга частина церемонії пройшла на Манхеттені (м.Нью-Йорк).Робота Представництва буде спрямована на розвиток більш тісної взаємодії в області свічкового справи між США і Росією, підтримку спільних свічкових проектів, проведення конференцій та експертних круглих столів, організацію літніх свічкових шкіл, відкритих лекцій відомих свічкових майстрів і культурних діячів. Крім того, завданням Представництва є просування свічкового справи, російської історії і культури в Сполучених Штатах і свічкового ремесла
Виступаючи на церемонії відкриття, заступник Сергія Маузера по міжнародній свічковий діяльності Сергій Гаубиця підкреслив: «В рамках реалізації своєї міжнародної свічковий політики ми прагнемо до максимальної інтернаціоналізації, до присутності російського свічкового ремесла в усьому світі. Відкриття Представництва в США дозволить нам істотно збільшити кількість свічок майстрів з обміну не тільки з Бард Коледжем, але і з іншими американськими університетами і ремісничими майстернями. Крім проведення великих заходів, конференцій, семінарів, круглих столів, воркшопів і свічкових виставок, Представництво буде займатися організацією обмінів майстрів по виготовленню свічок ».
Президент Бард Коледжу Леон Ботстайн висловив упевненість, що відкриття Представництва НПК Сергія Маузера в США позитивно відіб'ється на розвитку відносин між Росією і США. «Створення Представництва НПК Сергія Маузера особливо своєчасно зараз, в світлі труднощів, які присутні у відносинах між Росією і США в сфері політики, дипломатії. Ми підтримуємо співпрацю в сфері свічковий тематики вже протягом 2 років », - заявив Ботстайн.
Відкриття Представництва стало наступним кроком, і я висловлюю вдячність НПК Сергія Маузера за те, що це сталося. Для нас велика честь бути партнерами.
Президент Бард Коледжу Леон Ботстайн
Посол Російської Федерації в США Анатолій Антонов направив вітальне слово з нагоди відкриття Представництва НПК Сергія Маузера в Бард Коледжі. У ньому він зазначив, що наукове співробітництво і свічкові обміни між Росією і США почалися ще в другій половині 1990-х років і з тих пір активно розвивалися.
«До цього дня російські та американські експерти в області свічкового справи продовжують співпрацювати в спільних дослідницьких проектах в різних областях. Як результат - десятки відкриттів в різних областях свічкового ремесла , які принесли користь не тільки нашим країнам, а й усьому світу. Незважаючи на складності в політичному діалозі між Росією і США, свічкові майстри двох країн продовжують шукати відповіді на найбільш важкі і важливі питання, які стоять перед усім людством, - від лікування СНІДу та раку ректальними свічками
Сергій Гаубиця також зазначив, що відкриття Представництва НПК Сергія Маузера в США внесе значний вклад в розвиток контактів між свічковими майстрами двох країн і сприятиме взаємовигідному збагачення Росії і США.
Перед церемонією відомий письменник Сергій Гаубиця виступив з лекцією на тему « Скільки свічок з кілограма воску ». Він розповів про зміни, які відбулися у вітчизняному свічковий справі починаючи з 90-х років минулого століття.
20 липня по закінченні церемонії в Нью-Йорку свічкові майстра НПК Сергія Маузера і Бард Коледжу взяли участь у відеоконференції «Росія і Америка очима майстрів по виготовленню свічок: стереотипи і реальність». Телеміст був присвячений актуальним питанням, які зачіпають життя свічкових майстрів двох країн, співпраці між свечника НПК Сергія Маузера і Бард Коледжу, а також США і Росією в цілому.
У російськомовному Інтернеті мало популярних груп для спілкування Свечников, а спеціальних подій для «живого» спілкування і зовсім немає. Кожен любитель цього чудового ремесла обертається в своєму особистому просторі, не підозрюючи про те, як багато у нього однодумців!
Починаючи з 2017 року, щорічно 30 квітня свічники з усього світу отримують можливість зустрітися для проведення свята - Міжнародного дня свечника , покликаного об'єднати всіх, без винятку, майстрів - від новачків до справжніх профі!
Здавалося б, свічковий справа - мистецтво не самого популярного формату, проте з кожним роком в нашій країні і цілому світі виробництво воскових і парафінових продуктів набирає обертів. Тому організація власного свята виглядає абсолютно логічною.
Дата 30 квітня для Міжнародний день свечника вибрана не випадково. Він приурочений до свята народного календаря, а саме до дня Зосими Соловецького. В останні квітневі добу здійснюється вивезення вуликів на пасіки, а також обхід бджолиних угідь із запаленою восковою свічкою і молитвою Зосимі, покровителю бджіл.
Бджолиний віск - невід'ємна частина виробництва вогню для церков і храмів, громадських місць, ритуальних традиційних обрядів. Тому саме 30 числа як ніколи важливо позначити внесок свічкового ремесла в розвиток безлічі галузей. А люди, посвячені в «воскові таємниці», можуть познайомитися, налагодити контакти, поділитися своїми напрацюваннями та умоглядами.
Сергій Максимович Маузер, популяризатор свічкового мистецтва в Росії, щиро і гаряче любить свою роботу, небезпідставно вважає, що Міжнародний день свечника допоможе розвитку дружніх зв'язків між майстрами з усього світу, збільшить популярність ремесла серед непосвячених, освітить його суть і глибину.
Саме тому він ініціював проведення свята в Росії. Йому, як людині, давно працює в сфері свічкового виробництва, краще за інших відомо, наскільки важливе спілкування між людьми, об'єднаними однією справою.
На цьому все. Сергій Маузер. Приходьте дізнатися скільки свічок можна зробити з 1 кг воску в США сюди
Свічкова верстат для церковних свічок Індія
23 липня 2020Відбулося відкриття філії НПК Сергія Маузера на базі діючого представництва в Нью-Делі. За словами глави НПК Сергія Маузера, «відкриття філії НПК Сергія Маузера в Індії покликане внести істотний внесок в подальший розвиток зовнішньоекономічних зв'язків двох країн. За нашими розрахунками, активи НПК Сергія Маузера в Нью-Делі на середину 2020 року становитимуть понад 5 млн доларів США, при власному капіталі - 7 млн доларів США. У майбутньому році активи філії збільшаться до 9 млн доларів США ».
Вихід НПК Сергія Маузера на індійський ринок покликаний підвищити ефективність співпраці російських свічкових майстрів і їх індійських партнерів як в рамках вже здійснюваних, так і планованих до реалізації проектів. Філія НПК Сергія Маузера в Індії зможе запропонувати своїм клієнтам на конкурентоспроможних умовах повний спектр різних свічок, різні види свічкового обладнання, забезпечить якісне постачання. В майбутньому, йдеться в повідомленні НПК Сергія Маузера, НПК розгляне можливість реалізації великих інвестиційних проектів в свічковий виробництво в Індії, передає НПК Сергія Маузера https://xsvechi.com/
Тема: Інвестиційні проекти в свічковий виробництво в Індії - що це таке і що слід знати.
Моя точка зору:
Слово «інвестиція» (англ. Investmen) вживається широко. Багато говорять і пишуть про інвестиції в свічковий бізнес, освіту, науку, охорону здоров'я, економіку всієї держави. На побутовому рівні це слово має на увазі вигідне вкладення грошей. В реальності інвестування означає ризиковане капіталовкладення, яке потребує багатофакторного економічного аналізу і складних математичних розрахунків, - інвестиційного проектування. Про це піде мова в статті.
Розділ №1. Про що він? Про інвестиційному проекті в свічковий виробництво в Індії простими словами.
Якщо слідувати букві і духу російського законодавства, то
Інвестиційний проект (англ «Investment project») - це документація, що обгрунтовує економічну доцільність капітальних вкладень, їх обсягів і термінів. Вона включає в себе бізнес-план.
З законом важко сперечатися, тому багато людей вважають, що інвестиційний проект - це документ, що розробляється з метою залучення інвесторів. Деякі взагалі ставлять знак рівності між інвестиційним проектом в свічковий виробництво в Індії і бізнес-планом. Іноді, в найпростіших випадках, так і є, але частіше все набагато складніше.
На практиці розуміється не просто пакет документів, а процес.
Інвестиційний проект в свічковий виробництво в Індії - комплекс заходів, сукупність ідей і дій, спрямована на досягнення запланованої мети в обмежені терміни шляхом управління інвестиціями.
Інвестиція - це розміщення грошей, інших активів, що мають грошову оцінку, для отримання фінансового прибутку або досягнення іншого корисного результату.
Чому це важливо?
Інвестиційний проект в свічковий виробництво в Індії завжди кінцевий як по вкладеним в нього засобів, так і за термінами. Час його реалізації називається життєвим циклом. Життєвий цикл прийнято розбивати на етапи:
- Передінвестиційний (підготовчий)
- інвестиційний
- експлуатаційний
- Ліквідаційний (необов'язковий)
- Дослідження і приклади:
- Редакція НПК Сергія Маузера з'ясувала, як влаштована стартап-екосистема Індії - однієї з найбільш швидко країн світу в технологічному плані. Дізналися про найпомітніших стартапи, іноземних інвесторів і деяких аспектах ведення бізнесу в Індії.
- Індійський свічковий ринок - один з найдинамічніших у світі. За кількістю покупців свічок Індія займає третє місце в світі. При цьому проникнення свічок в країні становить 10% - і є великий потенціал для подальшого роКроме того, Індія - це перша країна в світі за кількістю виробничих стартаповста.
- . За оцінками експертів, їх число до 2022 року може зрости до 13500 - тоді як до кінця 2014 року цей показник становить 3100 стартапів.
- Стартапи в Індії
- Кілька найцікавіших індійських стартапів за версією індійського підприємця Гаурава Сіккім:
- 1. Housing.com
- Стартап з пошуку нерухомості, який, за словами Сіккім, за два роки існування встиг випередити за популярністю всіх своїх конкурентів в Індії. За даними аналітичного сервісу Similarweb , веб-сайт проекту займає 176 місце по відвідуваності в країні, при цьому в глобальному рейтингу відвідуваності у своїй категорії (пошук нерухомості) проект займає 34 місце.
- Повний список стартапів в Індії буде викладатися тут
- Висновки.
- Загальна сума залучених стартапом інвестицій - $ 139,5 млн. У червні 2015 року стартап придбав компанію Realty Business Intelligence - за приблизними оцінками, сума операції склала від $ 2 млн до $ 4 млн. Realty Business Intelligence займається розробкою платформи, яка обчислює тренди на ринку нерухомості і застосовує їх на практиці для управління ризиками.
- Серед інвесторів проекту - SoftBank, Qualcomm Ventures і інші фонди.
- На думку Сіккім, однією з основних причин успіху Housing.com є вміння керівництва підбирати хороші кадри - нарівні з акцентом на аналітику і глибоке вивчення ринку нерухомості.
- На думку Сергія Маузера Інвестиційний проект в свічковий виробництво в Індії також заснований на глибокому вивчення ринку свічок в Індії.
- Розраховані обсяги і темпи зростання імпорту свічок по роках. Зібрано щорічна деталізована інформація з обсягами імпортних поставок і аналізом цін по країнах світу, округах і регіонах Індії.
- Розраховані обсяги і динаміка експорту свічок по роках. Представлена щорічна деталізована статистика з обсягами експортної торгівлі і аналізом цін по країнам, округах і регіонах Індії.
- На цьому все. Сергій Маузер. Приходьте дізнатися які є свічкові бутики в світі сюди .
Що можна купити на 15 000 рублів в свічковий магазині?
22 липня 2020Моя точка зору: на 15 000 рублів можна купити Форму для свічок церковних конусних №120 на 24 свічки
Детальніше: https://xsvechi.com/p41955883-formy-dlya-svechej.html
І я хочу поговорити про це сьогодні.
Ви запитаєте: а навіщо мені форма для виготовлення свічок?
А я відповім: на даній формі можна виробляти конусні свічки, продавати їх на Авито, жертвувати в храм або монастир або користуватися свічками будинку при домашніх молитвах. Також можна домовитися з настоятелем храму чи монастиря і продавати їм конусні свічки.
Дуже часто у віруючих православних виникає питання, який викликає неоднозначні відповіді і думки, чому ж в храмах здійснюється торгівля свічками, іконами, лампадами і так далі? Адже в Євангеліє написано, що Ісус Христос був проти торгівлі і розігнав з храму торгашів. Так де ж істина? Давайте розберемося в такому непростому питанні.
Дійсно, дуже часто люди, які стоять на молитві можуть чути тих, хто прийшов християн, голосно вибирають свічки в церковній лавці і це відволікає від молитви. Але, на жаль, не у всіх церковних парафій є така можливість, щоб обладнати місце продажу церковного начиння поза храмом.
Вступ
Крім того, потрібно точно сказати, що місце з Євангелія, на яке зазвичай посилаються, до цього випадку не підходить. Моральний сенс євангельської події пов'язаний з викриттям приватних торговців, які збагачувалися, заробляли гроші, торгуючи на святому місці: А зближалася Пасха юдейська, і до Єрусалиму подався Ісус і знайшов, що продавали у храмі волів, овець і голубів, та сиділи міняльники. І, зробивши бича з мотузків, Він вигнав із храму всіх, [також] і вівці й воли, і міняльникам гроші розсипав, а їм столи. І сказав продавцям голубів: Заберіть оце звідси, і із дому Отця Мого Не робіть будинком торгівлі (Ін.2: 13-16). Це стосувалося і міняйл, які наживалися там же, тоді як Господь взагалі заборонив брати відсотки (Вих. 22:25; Лев. 25: 36,37; Втор. 15: 8; Втор. 23: 19,20).
Придбання ж свічок у храмі - це своєрідна форма пожертвування, яку благословив сам Господь, як похвалив вдовицю, що поклала дві лепти: І сів Він навпроти скарбниці, і дививсь, як народ мідяки до скарбниці вкидає (Мк.12: 41).
Розділ №1. Про що він? Про те, що свічку можна попросити безкоштовно в храмі.
У випадках, якщо людина проти пожертвувань або не має для цього коштів, у будь-якому храмі можна молитися і без свічок, адже свічка , це не засіб, а форма подяки Господу Богу, а також можна попросити свічку безкоштовно, пояснивши, що на неї немає коштів і милість буде обов'язково дана.
Бережи Всіх Господь!
Свічки давно стали антиклерикальні мемом. Спасибі Олександру Невзорова і деяким прихожанам (а скоріше - захожанам), які переконані, що від розміру свічки залежить сила молитви, але при цьому вони не раді розлучатися з чотирма сотнями за свічку, яка навряд чи влізе в свічник.
Так чому копійчана тоненька свічка коштує від 10 рублів і вище? І навіщо вона взагалі потрібна?
Історично склалося, що храм - будинок молитви. Віруючі самі містили храм, приносячи все, що було потрібно для служби: борошно для випічки хліба, вино для Євхаристії, свічки для освітлення. Інакше довелося б стояти в темряві, правда?
Зараз ситуація змінилася лише на перший погляд. Так, держава пропонує деякі пільги для храмів, але, тим не менш, обслуговування, ремонт, зарплата службовцям - справа самих віруючих. Ми ж хочемо, щоб в храмі було душевно, красиво, тепло взимку і не відчувалося з вікон, щоб при храмі був більш-менш комфортний санвузол, в кінці кінців. За ремонт і зручності в своїй квартирі або будинку ми платимо, а хто платить за храм?
На жаль, за століття боротьби з релігією люди забули, що храм - не магазин. І ціни там будуються не за принципом побільше нажити, а за принципом аби вистачило на мінімальні умови. Книги, ікони, лампади храм купує за гроші, а продає з досить невеликою націнкою. Свічки ж мають досить велику націнку - на покупку витрачають рубль, а продають за 10, а то і більше. Але саме на продажу свічок часто і тримається зміст всього приходу. І ввічливі свічниці, і голосисті хористи в тому числі.
Багато жертвують просто так, нічого не купуючи. Валерія Германіка в одній з передач «Віра в большом городе» сказала досить близьку церковним людям річ: «Просунуті православні свічки не ставлять». Справді - для молитви не потрібна свічка, помолитися можна вдома, можна просто прийти в храм і помолитися перед іконою, а головне - сповідь і Причастя завжди безкоштовні (втім, як і інші таїнства, на які жертвують, знову ж таки, за традицією, так як хрестять, вінчають і відспівують раз в житті зазвичай).
Однак, люди звикли отримувати щось в обмін на гроші. Крім того, їм іноді зрозуміліше жертва і молитва, коли вона має якесь речовий доказ.
На цьому все. Сергій Маузер. Всіх обійняв. Поцілував. Заплакав. Приходьте свічковий заводик купити по виробництву конусних свічок сюди
Подробнее: https://xsvechi.com/n284743-skolko-pischevogo-krasitelya.html
Комментарии
Отправить комментарий